Zobacz co nas wyróżnia

Rzetelna wiedza

Odpowiemy na każde pytanie związane z izolacjami.

Uczciwa wycena

Gwarantujemy uczciwą wycenę każdemu Klientowi

Partnerskie podejście

Gwarantujemy przejrzystość i uczciwość każdemu Klientowi

Poznaj lepiej naszą firmę

DK Izolacje to zespół młodych fachowców w dziedzinie izolacji. Zapewniamy ocieplenia dla domów oraz izolacje dla rolnictwa i przemysłu.

• Wykonujemy ocieplania pianką PUR dla domów, przemysłu i rolnictwa. Stosujemy pianki otwarto- komórkowe oraz zamknięto- komórkowe, aż do nietypowych realizacji pianki zalewowe.

• Ocieplamy od fundamentów po dach. Izolujemy chłodnie, przechowalnie, paszalnie, budynki gospodarcze, hale, zbiorniki, mieszalniki, kontenery, baseny oraz inne nietypowe obiekty i konstrukcje.

• Wykonujemy izolacje wdmuchiwane granulatami wełny. Ocieplamy stropodachy, stropy, poddasza, ściany. Izolujemy domy nowe i te wymagające termodernizacji oraz budynki użyteczności publicznej.

• Przeprowadzamy badania termowizyjne budynków w celu sprawdzenia szczelności warstwy izolacyjnej.

• Zabezpieczamy przed wodą, wykonujemy Hydroizolacje. Stosujemy płynne membrany poliuretanowe, która tworzą bardzo wytrzymała i elastyczną barierę dla wody. zabezpieczamy dachy płaskie, nowe i wyeksploatowane, zbiorniki, baseny, parkingi, fundamenty, konstrukcje metalowe i wiele innych.

• Zajmujemy się dystrybucją płyt warstwowych i płyt PIR uznanych producentów. Płyty służą do budowy hal, garaży, pokrycia dachów, izolacji podłóg, fundamentów, ścian oraz wielu innych zastosowań.

Przeczytaj więcej o naszej Ofercie

Szukasz informacji na temat izolacji lub potrzebujesz wyceny? Skontaktuj się z nami

Przejrzystość to podstawa

Nasze działania opierają się na jasnych zasadach, które budują silną markę i pozycję lidera w branży. Tworzymy Polską markę!

Naszym Klientom oferujemy partnerskie zasady. Każdy etap realizacji poczynając od kontaktu z Klientem, pomiarów, wyceny, podpisania umowy, poprzez realizację i wystawienie dokumentów po transakcyjnych deklaracji aplikatora jest transparentny. Oferujemy również okresowe przeglądy wykonanych przez nas izolacji.

Zawsze udzielamy naszym Klientom rzetelnej i pełnej informacji na temat oferowanych przez nas produktów i usług 

Działamy uczciwie.

Zobacz jak realizujemy usługi

1. Zapytanie

Pierwszy kontakt, żeby poznać potrzeby klienta

2. Spotkanie

Wizyta na miejscu realizacji żeby poznać dokładne wymagania i dokonać pomiarów

3. Umowa

Przedstawienie pisemnej wyceny i podpisanie kontraktu

4. Realizacja

Sprawna wykonanie usługi lub dostawa zamówienia

Przeczytaj dlaczego jesteśmy najlepsi:

Posiadamy nowoczesne maszyny renomowanych marek, które są regularnie serwisowane przez co pozostają w świetnym stanie. Jesteśmy zawsze gotowi sprostać najtrudniejszym wymaganiom naszych Klientów.

Zgrany, doświadczony i zaangażowany w każde zadanie. Przy każdej inwestycji dajemy z siebie wszystko by Klienci mogli cieszyć się najwyższym poziomem usług i najlepszymi ocieplenia pianą PUR.

Posiadamy szeroką wiedzę na temat izolacji wszelkich obiektów oraz hydroizolacji i zabezpieczeń przeciwwilgociowych. Cały czas poszerzamy swoją wiedzę, żeby zapewnić naszym Klientom fachowe doradztwo i usługi na najwyższym poziomie.

Jasny sposób podejścia do każdego zlecenia. Rozpoczynamy od rozmowy żeby poznać potrzeby naszych Klientów, później spotkanie na miejscu inwestycji, by sprawdzić warunki do izolacji, dokonać pomiarów oraz udzielić niezbędnych informacja i doradzić naszym Klientom najlepsze rozwiązanie. Kolejnym etapem jest pisemna wycena i finalnie podpisanie umowy. Następnie przystępujemy do profesjonalnego wykonania usługi. Po aplikacji piany PUR wystawiamy deklarację aplikatora, żeby Klienci mieli pewność co do właściwego wykonania swoje izolacji.

Na ocieplenia pianą PUR wykonane przez DK Izolacje Klient dostaje 25 lat gwarancji! Wybierając hydroizolacje z DK Izolacje Klienci uzyskują najlepsze zabezpieczenie od wody i wilgoci na 25 lat!

Zobacz nasze portale społecznośćiowe

Facebook

Nasze aktualnośći

Instagram

Nasze najlepsze zdjęcia

YouTube

Nasze najlepsze filmy

Zobacz gdzie działa DK Izolacje

Nasza firma znajduje się na terenie województwa Kujawsko- Pomorskiego, ale to nie oznacza że nasza działalność ogranicza się tylko do tej lokalizacji.

Swoje usługi w zakresie izolacji pianą PUR oraz hydroizolacji kierujemy głównie do Klientów z województwa Kujawsko- Pomorskiego oraz powiatów ościennych, ale nie odmawiamy także klientom z innych regionów.
Działamy między innymi w obrębie Bydgoszczy, Torunia, Inowrocławia, Włocławka, Grudziądza, Świecia, Tucholi, Chełmna, Żnina, Mogilna, Nakła nad Notecią, Chojnic, Człuchowa, Złotowa, Piły, Chodzieży, Wągrowca, Gniezna, Poznania, Konina, Koła, Kutna.

Materiały izolacyjne, głownie płyty PIR i płyty warstwowe oferujemy na ternie całej Polski.