Ocieplenia Pianą PUR

Izolacje natryskowe

Wykonujemy izolacje natryskowe pianą PUR. Ocieplamy dachy, poddasza, stropy, ściany, podłogi i fundamenty.

Autoryzowany wykonawca piany PURIOS, piana Bydgoszcz, piana Inowrocław, Piana Toruń, Piana Włocławek, Piana Gniezno

Autoryzacja Purios

Autoryzowany wykonawcą najlepszej piany w Polsce

25 Lat Gwarancji

25 lat gwarancji na niezmienność parametrów ocieplenia pianą PUR

Gwarancja Satysfakcji

Jedynie najlepsze produkty i najwyższa jakość usług

DK Izolacje to zespół młodych fachowców w dziedzinie izolacji. Zapewniamy ocieplenia dla domów oraz izolacje dla rolnictwa i przemysłu.

Tylko nasze ocieplenia pianą zapewniają izolacje nawet najtrudniej dostępnych miejsc i pełną eliminację mostków termicznych. To najskuteczniejszy sposób na zaoszczędzanie energii potrzebnej do ogrzewania.

Stosujemy jedynie renomowane materiały o najlepszej trwałości i świetnych parametrach izolacyjnych. Bezkompromisowa jakość zapewnia skuteczną izolację przez długie lata, co jest niemożliwe przy zastosowaniu tradycyjnych metod ocieplenia.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w ciągu jednego dnia jesteśmy w stanie ocieplić całe poddasze. To Twoja wygoda i oszczędność czasu.

Zastosowanie Pianki PUR

Ocieplenia pianą poliuretanową wykonujemy w rożnego typu obiektach. Począwszy do domów i budynków mieszkalnych poprzez obiekty magazynowe czy rolnicze, a na kontenerach czy houseboatach skończywszy.

Domy

Izolacje domów jednorodzinnych, domów szkieletowych, domów z bali, osiedli mieszkaniowych

Budynki

Izolacje stropodachów, fundamentów, piwnic bloków, kamienic, budynków użyteczności publicznej

Magazyny

Izolacje dachów płaskich, stropów, ścian, posadzek, konstrukcji hal magazynowych, wiat, garaży, chłodni

Obiekty Przemysłowe

Izolacje hal produkcyjnych, izolacje mieszalników, zbiorników i innych urządzeń przemysłowych

Rolnictwo

Izolacje przechowalni, paszarni, obór, pomieszczeń magazynowych, zbiorników, silosów i hal

Obiekty Nietypowe

Izolacje houseboatów, kamperów, przyczep kempingowych, naczep tirów, kontenerów, ziemianek, basenów

Nasza pianką poliuretanową izolujemy fundamenty, podłogi, ściany, stropy, stropodachy, poddasza czy dachy płaskie. Pianę aplikujemy na powierzchnie metalowe, betonowe, drewniane, membrany dachowe, płyty osb oraz płyty kartonowo- gipsowe czy niektóre tworzywa sztuczne. Wykonywane przez nas izolacje pianką PUR sprawdzają się świetnie zarówno w nowych budynkach jak i w tych już istniejących przy termomodernizacji.

Izolacje dachów pianką PUR

Izolacje poddaszy pianką PUR

Izolacje stropów pianką PUR

Izolacje ścian pianką PUR

Izolacje podłóg pianką PUR

Izolacje fundamentów pianką PUR

Rodzaje Pianki PUR

Stosujemy tylko pianki poliuretanowe spełniające najwyższe standardy jakościowe, środowiskowe, posiadające wieloletnie gwarancje i zachowujące swoje parametry oraz właściwości przez długie lata. Dlatego nasze piany to gwarancja najlepszych parametrów, współczynnik przewodzenia ciepła λ zaczyna się już od 0,020 W/mK.
W zależności od potrzeb aplikujemy piany otwarto komórkowe, zamknięto komórkowe lub zalewowe. Kliknij w opis każdego rodzaju piany, żeby przeczytać jego szczegółowy opis lub zaproś nas do siebie a my dobierzemy najlepszą pianę do Twojej inwestycji.

Cena Ocieplenia Pianą PUR

Cena izolacji pianką poliuretanowej zależy od jej rodzaju i grubości. Dzięki skutecznej izolacji z pianki PUR możliwe jest obniżenie kosztu ogrzewania do 40%. Żaden inny materiał izolacyjny nie daje takich wyników przez co ocieplenie z pianki PUR zwraca się szybciej.
Każda inwestycja, której się podejmujmy podlega indywidualnej wycenie. Nasi klienci już na początku znają ostateczny koszt ocieplenia. Mamy jasne zasady i nie ukrywamy dodatkowych kosztów. Nie stosujemy chwytów marketingowych i nie podajmy atrakcyjnych cen za m2, które później maja niewiele wspólnego z rzeczywistości. Nasze kosztorys są wykonywane na podstawie realnych powierzchni, które są zawsze mierzone w obecności klienta.

Przy wycenie bierzemy pod uwagę takie czynniki jak:

Wielkość izolowanej powierzchni

Rodzaj piany
PUR

Pracochłonność wykonania izolacji

Więcej o Ociepleniach Pianą na Blogu

Kontakt

Napisz do nas lub zadzwoń żeby porozmawiać o Twojej inwestycja albo uzyskać darmową wycenę ocieplenia pianką PUR .