Szybkość Realizacji

Ocieplenie gotowe w ciągu jednego dnia!

Trwałość

Trwałość użytkowa wełny celulozowej jest szacowna na 50 lat!

100% Satysfakcji

Jedynie najlepsze produkty i najwyższa jakość usług!

Izolacje Wdmuchiwane

Izolacje wdmuchiwane wełny celulozowej i innych materiałów izolacyjnych w postaci granulatów to nowoczesna, najszybsza i jedna z najtańszych metod ocieplenia. Do zasypu stosuje się celulozę, granulat wełny, czy włókien drzewnych. Izolacje wdmuchiwane to szybki, trwały, oszczędny i ekologiczny sposób ocieplenia.

Izolacje wdmuchiwane wykonuje się przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu. Granulat materiałów izolacyjnych jest transportowany rurami pod dużym ciśnieniem. Dzięki profesjonalnym maszynom jest to proces precyzyjny, a warstwa ocieplenia jest równomierna na całej powierzchni. Jest to metoda szybka, czysta i mało inwazyjna.

Wdmuchiwanie izolacji odbywa się pod dużym ciśnieniem co pozwala dotrzeć do zamkniętych przestrzeni, trudno dostępnych miejsc i w efekcie uzyskać idealną warstwę ocieplenia oraz wyeliminować mostki termiczne.

Wdmuchiwanie izolacji jest niezwykle popularne od lat w Skandynawii oraz Stanach Zjednoczonych gdzie ta technologia jak i natrysk piany PUR skutecznie zdominowały rynek ociepleń.

Dowiedz się więcej o DK Izolacje

Szukasz eksperta od izolacji? Skontaktuj się z nami. Darmowa wycena!

Zastosowanie Izolacji Wdmuchiwanych

Wdmuchiwanie celulozy jak i innych materiałów izolacyjnych znajduje zastosowanie przy ocieplaniu nowych domów jak i przy termomodernizacji już istniejących budynków. Wełna celulozowa skutecznie uzupełnia braki starej izolacji.

Izolacje wdmuchiwane to najlepszy sposób na naprawę starej izolacji bez konieczności demontażu zabudowy czy dachu.

Izolacje wdmuchiwane to też najskuteczniejsze rozwiązanie przy wykonywaniu lub naprawie izolacji w stropodachu. Celuloza zasypywana od góry świetnie wypełni każda lukę, a dzięki skutecznym maszynowym materiał izolacyjny będzie gesty i równy na całej powierzchni.

Co ocieplamy?

Ocieplamy metoda wdmuchiwania następujące powierzchnie:

Zalety celulozy

Izolacje wdmuchiwane z zastosowaniem wełny celulozowej posiadają szereg zalet. Oto najważniejszez nich: