Szerokie zastosowanie piany PUR

Izolacje natryskowe pianą PUR znajdują szerokie zastosowanie nie tylko przy ocieplaniu dachów czy stropów w budownictwie. Świetnie nadają się również do realizacji przemysłowych czy uszczelniania nietypowych miejsc gdzie inne materiały izolacyjne się nie sprawdzają.

Nietypowe realizacje to nasza specjalność

Zespół DK Izolacje miał przyjemność zrealizować właśnie takie nietypowe zlecenie. Nie chodziło jednak o izolację basenu, konstrukcji metalowej, mieszalnika czy kontenera. Należało wykonać izolację naczep znajdujących się w okolicy Bydgoszczy. W tym przypadku nie chodziło o samo ocieplenia, ale o dokładne zaizolowanie pianką PUR zbiorników znajdujących się na naczepach. Celem było szczelne wypełnienie wolnych przestrzeni w taki sposób, żeby sypkie materiały przewożone w tych kontenerach nie dostały się w najmniejsze zakamarki. Po raz kolejny jedynie natryskowa piana PUR okazała się idealna do tego zadania. Pianka uszczelniła wszystko zgodnie z założeniem, a naczepy po szybkiej realizacji zostały oddane inwestorowi do dalszych prac. Żaden inny materiał nie byłby w stanie i w taki sposób wniknąć w wąskie szczeliny oraz żadna inna metoda nie jest tak szybka i efektywna jak natrysk piany PUR.

W izolacjach jesteśmy liderem!

Jak za każdym razem firma DK Izolacje podeszła profesjonalnie do zlecenia. Po pierwsze wykonano wycenę poprzedzoną pomiarem. Następnie zaproponowano dogodny dla inwestora termin realizacji oraz zrealizowano szybki i sprawny natrysk piany PUR. Klient zyskał pewną izolację, a DK Izolacje kolejnego zadowolonego partnera.

DK Izolacje to firma, która wykonuje izolacje domów jednorodzinnych czy innych obiektów mieszkaniowych od piwnicy aż po dach. Ponadto specjalizuje się również w natrysk piany poliuretanowej w obiektach przemysłowych takich jak hale, zbiorniki, kontenery, baseny lub jacuzzi. Izolacje są wykonywane jedynie przy użyciu renomowanych pian, zgodnie z zaleceniami producenta przy wykorzystaniu najlepszego sprzętu. Wszystko to wpływa na najwyższy poziom usług i zadowolenia Klientów.

Masz do ocieplenia dom, kontener, hale, przechowalnie czy inny obiekt. Umów się już dzisiaj na bezpłatną wycenę. Przekonaj się dlaczego warto nam zaufać. Odwiedź naszą stronę dkizoalcje.com, wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń!

Zapraszamy na nasze media społecznościowe

Kontakt

Napisz do nas lub zadzwoń żeby porozmawiać o Twojej inwestycja albo uzyskać darmową wycenę ocieplenia pianką PUR .