Skuteczna izolacja to podstawa!

Chcielibyśmy krótko opowiedzieć o jednej z naszych realizacji.

Zgłosił się do nas Klient, który wydawał sporo pieniędzy na ogrzewanie swojego domu. Jak łatwo się domyślić wcale nie był z tego powodu zadowolony. Zastanawiało go jak to możliwe skoro cały dom był ocieplony. Ściany zewnętrzne już dawno zostały ocieplone styropianem, także sufity nad pomieszczeniami mieszkalnymi zostały nim ocieplone, ale to   nie wystarczało żeby obniżyć rachunki za ogrzewanie.

Na pierwszy rzut oka dom powinien być szczelny i nie możliwe było żeby ciepło gdzieś uciekało, ale wszystko stało się jasne jak weszliśmy na strych. Było tam chłodno, a ciepło miało bardzo łatwo by się wydostać przez nieocieplony dach.

Zainwestuj w pianę- zaoszczędź na ogrzewaniu

Zaproponowaliśmy zastosowanie izolacji natryskowych na nieocieplony strop. Finalnie Inwestor zdecydował się na ocieplenie pianą PUR o grubości 15 cm. Ocieplenie zlecił naszej firmie. Przekonało go profesjonalne podejście. Zaczęliśmy od spotkania i pomiarów poddasza wraz z pomiarem wilgotności podłoża. Później przedstawiliśmy pisemną wycenę i zapoznaliśmy Klienta z naszą umową. Wtedy zyskał on pewność, że działamy uczciwie. Następnie podpisaliśmy umowę i wyznaczyliśmy dogodny termin realizacji. Samo ocieplenie dachu o powierzchni 130 m2 zajęło nam kilka godzin. Po realizacji klient otrzymał fakturę, deklaracje aplikatora- jako dowód właściwego wykonania izolacji oraz 25 lat gwarancji na niezmienność właściwości naszego systemu!

Najlepsza rekomendacja? Zadowolony Klient

A co zyskała firma DK Izolacje? Kolejnego zadowolonego Klienta! Nazajutrz zadzwonił do nas zadowolony Inwestor, który stwierdził że musiała zmniejszyć ogrzewanie ponieważ po zaizolowaniu dachu pianą PUR w domu zrobiło się za ciepło. Dla nas to najlepsza rekomendacja jaką mogliśmy uzyskać.

Zapraszamy na nasze media społecznościowe

Kontakt

Napisz do nas lub zadzwoń żeby porozmawiać o Twojej inwestycja albo uzyskać darmową wycenę ocieplenia pianką PUR .