Termomodernizacja poddasza

Chcielibyśmy krótko opowiedzieć o jednej z naszych realizacji. Zgłosił się do nas Klient, który wydawał sporo pieniędzy na ogrzewanie swojego domu. Jak łatwo się domyślić wcale nie był z tego powodu zadowolony. Zastanawiało go jak to możliwe skoro cały dom był ocieplony. Ściany zewnętrzne już dawno zostały ocieplone styropianem, także sufity nad pomieszczeniami mieszkalnymi zostały nim ocieplone.

Na pierwszy rzut oka dom powinien być szczelny i nie możliwe było żeby ciepło gdzieś uciekało, ale wszystko stało się jasne jak weszliśmy na strych. Było tam chłodno, a ciepło miało bardzo łatwo by się wydostać przez nieocieplony dach.

Finalnie Inwestor zdecydował się na ocieplenie pianą PUR o grubości 15 cm. Ocieplenie zlecił naszej firmie. Przekonało go profesjonalne podejście. Zaczęliśmy od spotkania i pomiarów poddasza wraz z pomiarem wilgotności podłoża. Później przedstawiliśmy pisemną wycenę i zapoznaliśmy Klienta z naszą umową. Wtedy zyskał on pewność, że działamy uczciwie. Następnie podpisaliśmy umowę i wyznaczyliśmy dogodny termin realizacji. Samo ocieplenie dachu o powierzchni 130 m2 zajęło nam kilka godzin. Po realizacji klient otrzymał fakturę, deklaracje aplikatora- jako dowód właściwego wykonania izolacji oraz 25 lat gwarancji na niezmienność właściwości naszego systemu!

A co zyskała firma DK Izolacje? Kolejnego zadowolonego Klienta! Nazajutrz zadzwonił do nas zadowolony Inwestor, który stwierdził że musiała zmniejszyć  ponieważ po zaizolowaniu dachu pianą PUR w domu zrobiło się za ciepło. Dla nas to najlepsza rekomendacja jaką mogliśmy uzyskać.

Zachęcamy do zapoznania się relacją z powyższej realizacji na Facebooku:

https://www.facebook.com/dkizolacje/posts/908956493176255

i Instagramie:

https://www.instagram.com/p/CJbvDayJl1I/?utm_source=ig_web_copy_link

Dowiedz się więcej o izolacjach natryskowych:

https://dkizolacje.com/izolacje-natryskowe/

DK Izolacje. Ciepło, które procentuje!