Izolacja kontenerów

Ocieplenie pianką PUR to nie tylko izolacje poddaszy, stropów czy dachów domów jednorodzinnych. Piana PUR to także ocieplenie obiektów przemysłowych, hal, magazynów, przechowalni, mieszalników czy kontenerów.

Właśnie z kontenerem mieliśmy do czynienia na jednej z naszych realizacji. Właściwie nie z jednym ale z dwoma kontenerami. Były to pełnowymiarowe kontenery morskie, które ociepliliśmy pianą zamknięto komórkową PURIOS. Inwestor chciał stworzyć idealne warunki wewnątrz, ponieważ towary tam przechowywane miały być skutecznie odizolowane od chłodu lub ciepła z zewnątrz. Zastosowaliśmy 5 cm piany, która do tego celu idealnie się nadaje. Materiał przez nas zastosowany charakteryzuje się najniższym współczynnikiem lambda λ=0,022 i nie zmieni swoich właściwości pomimo upływu lat.

Jak każde zlecenie także i to zaczęłyśmy od spotkania z klientem na miejscu inwestycji, doradziliśmy co do piny PUR, która powinna zostać zastosowana. Przedstawiliśmy sposób w jaki będziemy wykonywali natrysk, a na podstawie pomiarów przedstawiliśmy uczciwą wycenę. Uważamy, że tylko najuczciwsze podejście do Klienta gwarantuje pełne zadowolenie z usługi.

Wykonanie izolacji kontenerów zajęło nam około 6 godzin. Przed rozpoczęciem pracy sprawdziliśmy czy na ścianach kontenerów nie ma skroplonej pary wodnej. Doświadczony wykonawca wie, że ocieplenia zarówno pianą zamknięto jak i otwarto komórkową musi być wykonywane na suchym podłożu. Zapewnia to idealną adhezję piany ale także zabezpiecza przed zamknięciem wilgoci w zaizolowanym podłożu.
Natrysk piany przebiegała bardzo sprawnie. Po pierwsze dzięki doświadczonym aplikatorom, ale także dzięki świetnej maszynie do natrysku firmy Gama. Jedynie dobrze utrzymany markowy sprzęt gwarantuje poprawne przygotowanie materiału i jego prawidłowe natryśnięcie. Finalnie każdy centymetr kwadratowy kontenerów został szczelnie zaizolowany pianą o najlepszych właściwościach, a Klient zyskał spokój i pewność ocieplenia na długie lata.

Co nas wyróżnia? Najlepszy kontakt z Klientem, najuczciwsza wycena, najszybsza realizacja!

Zachęcamy do kontaktu jeśli szukasz najlepszej firmy od izolacji. Odwiedź naszą stronę dkizoalcje.com, wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń!

Zapraszamy na nasze media społecznościowe:

Facebook

Instagram

YouTube

DK Izolacje. Ciepło, które procentuje!