Pianka Pur tylko do poddaszy?

Na tak zadane pytanie odpowiadamy bez wahania: …wręcz przeciwnie! Ocieplenie pianką PUR to nie tylko izolacje poddaszy, stropów czy dachów domów jednorodzinnych. Piana PUR to także ocieplenie obiektów przemysłowych, hal, magazynów, przechowalni, mieszalników czy kontenerów

A co powiecie na kontener?

Właśnie z kontenerem mieliśmy do czynienia na jednej z naszych realizacji. Właściwie nie z jednym ale z dwoma kontenerami. Były to pełnowymiarowe kontenery morskie, które ociepliliśmy pianą zamknięto komórkową PURIOS. Inwestor chciał stworzyć idealne warunki wewnątrz, ponieważ towary tam przechowywane miały być skutecznie odizolowane od chłodu lub ciepła z zewnątrz. Zastosowaliśmy 5 cm piany, która do tego celu nadaje się idealnie. Materiał przez nas zastosowany charakteryzuje się najniższym współczynnikiem lambda λ=0,022 i nie zmieni swoich właściwości pomimo upływu lat.

Piana PUR- szybki sposób na izolację!

Jak każde zlecenie także i to zaczęliśmy od spotkania z klientem na miejscu inwestycji, doradziliśmy co do piny PUR, która powinna zostać zastosowana. Przedstawiliśmy sposób w jaki będziemy wykonywali natrysk, a na podstawie pomiarów przedstawiliśmy uczciwą wycenę. Uważamy, że tylko najuczciwsze podejście do Klienta gwarantuje pełne zadowolenie z usługi.

Wykonanie izolacji kontenerów zajęło nam około 6 godzin. Przed rozpoczęciem pracy sprawdziliśmy czy na ścianach kontenerów nie ma skroplonej pary wodnej. Doświadczony wykonawca wie, że ocieplenia zarówno pianą zamknięto jak i otwarto komórkową musi być wykonywane na suchym podłożu. Zapewnia to idealną adhezję piany ale także zabezpiecza przed zamknięciem wilgoci w zaizolowanym podłożu.

Natrysk piany przebiegała bardzo sprawnie. Po pierwsze dzięki doświadczonym aplikatorom, ale także dzięki świetnej maszynie do natrysku firmy Gama. Jedynie dobrze utrzymany markowy sprzęt gwarantuje poprawne przygotowanie materiału i jego prawidłowe natryśnięcie. Finalnie każdy centymetr kwadratowy kontenerów został szczelnie zaizolowany pianą o najlepszych właściwościach, a Klient zyskał spokój i pewne ocieplenie na długie lata.

Co nas wyróżnia? Najlepszy kontakt z Klientem, najuczciwsza wycena, najszybsza realizacja!

Zapraszamy na nasze media społecznościowe

Kontakt

Napisz do nas lub zadzwoń żeby porozmawiać o Twojej inwestycja albo uzyskać darmową wycenę ocieplenia pianką PUR .